nasze projekty

w trakcie realizacji

czyli nad czym aktualnie pracujemy i nie możemy doczekać się, by wam to udostępnić
Studio komentatorskie

Nadajemy z serca kraju!

Od kilku miesięcy staraliśmy się dostarczyć wam jak najwyższej jakości materiały oraz transmisje z turniejów organizowanych nie tylko na rodzimym podwórku, ale również na arenie międzynarodowej. Postanowiliśmy jednak, że nie jest to jednak satysfakcjonujący poziom usługi, jaki pragniemy wam dostarczyć. Zaczęliśmy więc szukać odpowiedniego miejsca do prowadzenia dla was profesjonalnych transmisji i nagrań. Tym oto sposobem, dzięki wielu staraniom udało się nam nabyć pomieszczenia w samej stolicy Polski. Od teraz Stadion Narodowy nie będzie kojarzony już tylko z tradycyjnym sportem!

rzućmy na to okiem

Galeria projektu

Gaming house & cafe

Z miłości do e-Sportu... i przekąsek 😉

Już wkrótce w samym centrum Katowic będziecie mogli przyjść i rozerwać się przy waszej ulubionej grze multiplayer (dla fanów singla też się cos znajdzie 😉 ), a w ramach relaksu usiąść i zrelaksować się przy dobrej szamie, oglądając na dużym ekranie zmagania waszych ulubieńców na wirtualnych arenach. Nie będzie też już musieli marznąć, czekając w kolejce do wejścia na największe doroczne wydarzenie e-sportowe w Spodku, ponieważ nasza miejscówka znajduje się zaledwie kilkaset metrów od tej słynnej już w całym e-sportowym świecie budowli.

kanały transmisyjne oraz VOD

Na żywo i na życzenie

Dzięki dostępowi do Kanałów YouTube oraz Twitch, a także dużej stacji telewizyjnej GameToon Wchodzącej w skład grupy kanałów Kino Polska, możecie cieszyć się nie tylko materiałami na żywo. Wszystkie programy naszej produkcji dostępne są również w formie VOD i/lub powtórek w ramach telewizji tradycyjnej. 
Jeżeli nie masz czasu na oglądanie, nie martw się. Nasz podcast jest dostępny w wielu portalach streamingowych. 
Chcesz poznać nasze możliwości? Zapraszamy do kliknięcia w link poniżej