Nasze projekty

zakończone

Czyli to, czego już dokonaliśmy!
Nasza inicjatywa

hussar cup

Turniej, którego finały w założeniu miały odbyć się offline podczas organizowanej przez nas wystawy elektronicznej rozrywki oraz technologii Touch the Future Expo na terenie EXPO SILESIA w Sosnowcu. 

Niestety, z powodu pandemii całe wydarzenie odbyło się online i zgromadziło 470 tyś. widzów. Turniej transmitowany był nie tylko na naszym kanale, ale również na angielskim i rosyjskim. 

W turnieju wzięły udział takie drużyny jak PompaTeam, Illuminar, Wisła Kraków oraz zagraniczne, m.in. Team Singularity czy Hard Legion

przeżyjmy to jeszcze raz

DRPepper vs Team Singularity

Akcje charytatywne

Wośp 2020

Tuż przed wybuchem pandemii udało nam się, we współpracy z organizacja Zagłębie e-Sportu zorganizować mały turniej League of Legends oraz Counter Strike: Gobal Offensive w ramach Wielkiej orkiestry świątecznej pomocy, gdzie zapewniliśmy zarówno wsparcie sponsorskie jak i patronat medialny.

W czasie tego wydarzenia występowaliśmy jako organizacja FairPlay.

Wspieramy polski e-sport

niezależne ligi i turnieje

Naszą misją od zawsze było wspieranie polskiego e-sportu, więc robiliśmy co w naszej mocy, by rodzima scena usłyszała o małych ligach oraz turniejach, gdzie rozgrywki nie toczyły się o wysokie stawki, a z samej chęci rywalizacji i zdobywania doświadczenia. Z naszego wsparcia skorzystali: